Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Rapidshare

Rzeszów/Przemyśl - Białystok.Marinio wrote: Witam. Wczoraj podróżując "Soliną" do Rzeszowa miałem przyjemność rozmawiać z emerytowanym kolejarzem Podkarpackiego Zakładu Przewozów Regionalnych. Z tego co się dowiedziałem kilka lat temu rozważane było uruchomienie połączenia z Rzeszowa lub Przemyśla przez SWR - Lublin - Pilawę - Tłuszcz do Białegostoku. Czy ktoś z MK słyszał kiedykolwiek o takich planach i czy nie byłoby zasadne uruchomienie takiego połączenie? Na. (z niego zrobiłem zdjęcie, zamieszczone w sieci: http://polanowski.album.cz/lublin - zdjęcie "Strumień."). Nasyp jest wysoki na kilkadziesiąt metrów, majestatycznie dzieli dużą dolinę. Nie dał się nawet w czasie olbrzymiej powodzi pod.
Podtopione południe Polski.Nie wiem czy to zauważyliście: Podpis pod zdjęciem: "Podkarpacie, Małopolska i Lubelszczyzna zagrożone powodzią. Rzeszów, 06.06.2006 Fot. Franciszek Mazur / AG" Niezła ta Gazeta. 4 czerwca mają dostępne zdjęcia zrobione 6.
pytanie rzeszowskiego turysty.oko żadna tabliczka pokazująca dokąd woda sięgała. Pamiętam zdjęcia bloków zalanych do chyba IIgo piętra. Inne spostrzeżenia z Wrocka: - cieszę się że trafiłem na Wrocław guitar summer festival a zwłaszcza. - starówka- bomba, szkoda że I wieża katedry jest w rusztowaniach - ul.Miernicza - fajny klimat, ale powinien być zakaz montowania anten satelitarnych :), - proponuje przenieśc do Rzeszowa: autostradę i.
Wielka woda z małych rzek.Wielka woda z małych rzek Rzeki wylały chociaż jeszcze tak niedawno słychać było wszędzie zapewnienia, że powodzi nie będzie. Zdjęcia podtopień w Rzeszowie z godziny 16 na stronie: www.dkuki.friko.pl/podtopienie.htm
gazeta żyjąca z kłamstwa jak pijawka z krwi.> Zwróćcie uwagę przykładowo na jakieś > zdarzenie w przyszłosći w Rzeszowie i zobaczcie jak to opisane zostanie przez > Wybiórczą. Szok Przykład: groziła kilka lat temu powódź i wszystkie gazety rzuciły się na sensację. Wybiórcza dała zdjęcie zalanej drogi i podpisała, że to droga "we wsi Olszynki" do tej pory jak sobie przypomnę. lol Jakby ktoś nie wiedział, że Olszynki są od lat terenem zalewowym dla Rzeszowa i "taka straszna powódź" zdarza się co drugą wiosnę. W ogóle na naszym terenie zagrożenia większego nie było, ale pismaki z czegoś chcieli nadmuchać.
LUTY 2004.żarłok, pisk, pokrzywa, powódź, życzenia Jak ja bym chciała, żeby Szymek był "żarłok na zupki" ! A on tylko dynia i dynia i królik, no i oczywiście Mamusia - mleczarnia. Ciekawe,. jej głowy zawracać takim drobiazgiem. Edyta, czy u Ciebie wszystko w porządku ? Martwię się o Was. Jak zobaczyłam wczoraj zdjęcia z Rzeszowa, to zdrętwiałam ( Mam nadzieję, że Waszego domku powódź nie dotknęła. NAjlepsze życzenia dla dzisiejszych Półroczniaczków: Szymonka Niecierpkowego, Kubusia Beeci i Bartka Emilki. Niech zdrowo rosną i zdobywają świat ku uciesze i radości Rodziców ) Pozdrawiamy, Beata i śliniący.
Alarm powodziowy na Podkarpaciu.Tutaj też są zdjęcia z Rzeszowa www.slavres.friko.pl/powodz.htm
Idzie powodz - IMGW wylacza radary.On 5 Wrz, 18:01, Michał Książkiewicz <cyklistasmiecidoko@poczta.onet.plwrote: Znowu powraca stara spiewka. Leje na Podkarpaciu, a nie ma danych z radaru w Rzeszowie. Nie wiem, czy nie ma ich od miesiaca, czy. odpowiadam, ze nie wiem - bo nie wiem. Mialo padac, ale co jest od 8 rano - nie mam jak sprawdzic. A po drugie skoro grozi nam powodz (przeciez od kilkudziesieciu. zagrozenia są częściej udostępniane? Nie. Podczas pielgrzymek, faktycznie były mapki co 10min ale podczas możliwości wystapienia powodzi to nic. Teraz nie mamy sytuacji zagrożenia(http:// www.imgw.pl/wl/internet/zz/zagrozenia/biez_zagroz.html) ale ciakawy jestem czy kiedy taka. Zdjęcia satelitarne- IMGW dysponuje zdjeciami satelitarnymi co 15min(tak jak CHMU) tylko ich nie udostepnia. Mapa aktualna jest odświerzana bardzo rzadko. Mogliby udostępnić przynajmniej swoje mapy co 30min(znajdujemy je z opoźnieniem 24h. są opoźnione o 24h, a ten produkt "szybko się psuje"  Podejrzewam że pracownicy IMGW czytają te forum i mam prośbę żeby udostępniali troche więcej danych(aktualne zdjęcia satelitarne, częstsze mapy radarowe i.
25 września czy 2 października?.zniszczyć me zdjęcia z Jóźwiakiem i Wolińską, gdy byłam jeszcze dzieckiem, a także wykupić bilety w jedną stronę do Hiszpanii albo Portugalii i. tyle mnie tu widzieli). Niech naród pozma smak.